Par Volko
Engineering

Mēs, Volko Engineering, uzskatām, ka katra celtne, nams un konstrukcija ir progresa solis mūsu kopīgajā vēsturē, kas bagātina cilvēces mantojumu. Katram laikmetam ir bijusi iespēja radīt savus šedevrus, un mūsdienas nav nekāds izņēmums. Tieši tādēļ kā sava darba galveno mērķi mēs redzam projektus, kas patiesi un estētiski reflektē mūsu klientu personību, kā arī mērķtiecīgi interpretē viņu vīziju par laikmetīgu arhitektūru.
Mēs zinām, ka no mums gaida sapņu piepildījumu. Ne vairāk un ne mazāk. Tā ir vislielākā uzticēšanās. Tāpēc katru dienu liekam lietā visu savu teorētisko zināšanu un prasmju arsenālu, savu pieredzi, enerģiju un gatavību radīt ko jaunu un nebijušu.

Mēs, Volko Engineering, esam progresīva projektēšanas profesionāļu komanda, kas “deg” par to, lai katrs projekts tiktu realizēts atbilstoši ikviena klienta vēlmēm, efektīvi, kvalitatīvi un bez raizēm.

Katrs mūsu komandas dalībnieks papildina viens otru, ļaujot atrasties pastāvīgā apmācībā, izaugsmē, attīstībā un profesionālā izaicinājumā.

Misija

Izmantojot mūsu gūtās zināšanas un pieredzi, ar jaunāko inovāciju palīdzību vēlamies radīt iespēju ikvienam ietaupīt būvniecības un ekspluatācijas procesā.

Vīzija

Kļūt par inovatīvāko arhitektūras virziena uzņēmumu Baltijā ar talantīgāko komandu un augsti kvalificētiem speciālistiem, kuri spēj rast risinājumu pat nestandarta situācijās.

Pieredze

Arhitektūras virziena tirgū esam jauns un inovatīvs uzņēmums, taču mūsu komandā ir zinoši speciālisti ar unikālu darba pieredzi.

Tas ļauj mums pamazām kļūt par vieniem no tirgus līderiem šajā nozarē, strādājot ar projektiem visā  Latvijā un ārpus tās robežām. Kvalitatīvi digitālie risinājumi un plašs mērķauditorijas loks ļauj arvien vairāk uzkrāt pieredzi dažādas sarežģītības projektos – sākot no vienkāršām mājsaimniecībām līdz pat striktām uzņēmēju un attīstītāju prasībām. Tas, ko radām šodien, ir kā pamatakmens mūsu darbam arī turpmākajos gados. Šobrīd varam lepoties ne vien ar izpildītiem risinājumiem Latvijas kontekstā, bet arī ar iegūtu nenovērtējamu pieredzi ārvalstu projektos, kas ļauj mums piedāvāt daudz un kvalitatīvu inovatīvu risinājumu darbu izpildē.

0 +
īstenotu projektu Latvijā un ārpus tās
0 %
mūsu klientu nāk pēc rekomendācijām
0
gadu pieredze projektēšanā Ziemeļamerikā

Mūsu priekšrocības

Efektivitāte

Esam pieredzējušu profesionāļu komanda, kas zina – projektu dubultā pārbaude un dokumentu kārtošana elektroniski palīdz izvairīties no liekām kļūdām, šķēršļiem un kavējumiem.

Enerģija

Mūsu ikdienas saspēle ir sinerģija ar ritmu, improvizāciju un harmoniju starp klienta vēlmēm un mūsu piedāvātajiem risinājumiem. Izcilu rezultātu iespējams sasniegt tikai ar degsmi, jaunradi un vienotu izpratni par ideālo mērķi.

Inovācijas

Mēs pastāvīgi papildinām savu iespēju un prasmju arsenālu ar jaunākajām inovācijām. 3D projektēšana un video prezentācijas ļauj „izstaigāt” savu nākotnes māju, un pamatā 100% klientu pēc virtuālās privātmājas tūres veic izmaiņas projektā. Tas nozīmē – taupīt laiku un naudu jau pašā būvniecības procesā. Mēs spējam uzburt un ļaujam sajust, Jūsu būvi neinvestējot ne centa būvniecībā!

Atbildība

Mēs rūpējamies, lai ikviens klients brīvi orientētos projekta gaitā un visi jautājumi par procesu būtu skaidri - gan par termiņiem, gan izmaksām.

Vladimirs Volkovs

CEO / DIRECTOR

Profesionāls arhitekts sajutīs klienta vēlmes. Viņa atbildība un paveiktais darbs ir ikviena klienta personīgā investīcija turpmākajiem gadiem vai pat visai dzīvei. Savstarpējā ķīmija un enerģija starp klientu un arhitektu ir tikpat būtiska, lai daudz vieglāk vienotos par projekta risinājumiem, un klients saņemtu savu gaidīto rezultātu.

Tikpat būtiskas ir arhitekta zināšanas par normatīviem aktiem, celtniecības materiāliem, vispārējā pieredze, darba stils, tehnoloģiju pārzināšana un citi faktori.

Pasūtītāja ieceres īstenosies daudz raitāk, ja arhitekts savu uzdevumu paveiks ar maksimālo entuziasmu un degsmi, neatkarīgi no projekta apjoma un sarežģītības pakāpes.

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.