Virtuālā realitāte

Ziniet, ka 100% mūsu klienti pēc Virtuālās Privātmājas tūres veic izmaiņas projektā? Ko tas nozīmē? Viņi to vairs nedarīs būvniecībā, viņi taupīs nervus un naudu! Mēs spējam uzburt un ļaujam sajust Jūsu būvi neinvestējot ne centa būvniecībā. Emocijas un sajūtas ir fantastiskas, palīdz momentā pieņemt svarīgākos lēmumus un straujiem soļiem virzīties uz priekšu.

Šodiena bez 3D vizualizācijas un ielūkošanās savā nākotnes mājoklī, ofisā vai citā telpā ir neiedomājama. Tā ir kļuvusi par normālu praksi visos mūsdienīgos arhitektu birojos. Inovatīva 3D projektēšana un video prezentācijas, ļauj „izstaigāt” nākotnes māju vēl pirms tā ir uzbūvēta.

Virtuālā realitāte un ideju improvizācija ļauj klientam paviesoties savu ieceru virtuālajā tūrē, kas dod viņam laiku saprast īstenojamo darbu patiesās vēlmes. Tā ir mūsu uzticības veidošana starp klienta vēlmēm un mūsu piedāvātajiem risinājumiem. 
Mūsu komanda nodrošina digitāla veida projektēšanu un saskaņošanu, lai esošie darbi vienmēr tiek nodoti laikā un teicamā kvalitātē.

Atsauksmes

Mums ir svarīga atgriezeniskā saikne ar klientiem, un labas atsauksmes pēc paveiktajiem darbiem ļauj nākotnē vairot potenciālo klientu loku. Tāpēc lepojamies, ka 87% no visiem klientiem nāk tieši no ieteikumiem, kas ļauj spriest par uzņēmuma sasniegto darbu rezultātiem.

Armands Namiķis (SIA "ERNACO" valdes priekšsēdētājs)
5/5

Ātrums un kvalitāte parasti nav draugos, bet ne Volko Engineering gadījumā. Ātra pasūtījuma apstrāde un konsultācija, izsmeļoša informācija par projekta plānoto gaitu, regulāras atskaites un klienta nosprausto mērķu sasniegšana norunātajā laikā, tas viss, vislabāk raksturo Volko Engineering darbu un attieksmi. Paldies par servisu, noteikti atgriezīsimies!

Jūlija Zotova (SIA "Baltic Masters" valdes priekšsēdētaja)
5/5

SIA Baltic Master izsaka lielu pateicību par profesionālo sadarbību! Būvprojekts tika izstrādāts saskaņā ar mūsu projektēšanas uzdevumu, neskatoties uz to ka nepārtraukti tika mainītas mūsu idejas. Ieteica labākos būvprojekta risinājumus. Projekta ietvaros tika izstrādāti visi būvniecībai nepieciešamie projekti, saskaņoti un apstiprināti, bez mūsu līdzdalības. Vienmēr laicīgi tikām informēti par visām izmaiņām.

Modris Laicāns (SIA “Capo” valdes loceklis)
5/5

SIA “Capo” uzticami un stabili sadarbojas ar SIA “Volko Engineering” kopš 2017.gada .
Ar līdzšinējo sadarbību esam apmierināti un gandarīti. SIA “Volko Engineering” sagatavotie projekti ir kvalitatīvi un atbilst energoefektivitātes standartu prasībām. Pozitīvi, ka SIA “Volko Engineering” darbinieki ir profesionāli un atsaucīgi.
SIA “Capo” sadarbības laikā ir veikusi SIA “Volko Engineering” izstrādāto projektu energoefektivitātes novērtējumus un apstiprina komandas profesionālo kompetenci ēku energoefektivitātes jomā ar vēlmi izzināt aktuālās tendences.
Paldies par profesionālo sadarbību!

Oksana Kazaka
5/5

Jūs pat nevarat iedomāties, kā Jūs mums palīdzējāt. Mēs Jūs atradām ne pēc ieteikuma, vienkārši vectēvs atrada kaut kādu sludinājumu Saulkrastos. Sākumā es saspringu, domāju, ka tas būs grūti un birokrātiski, bet es, protams, nestrīdējos, uzticējos vectēvam. Man par pārsteigumu - Jūs izrādījāties jauns un zinošs cilvēks bez liekām problēmām. Man būtu ļoti grūti visu sakārtot, atrodoties citā valstī, bet ar Jums tas izrādījās reāli un pat vienkārši! Izdarijāt visu pēc maksimuma, ieteicāt, ko un kā labāk darīt, nekādu slēptu izmaksu, pateicamies par sapratni un cilvēcisku attieksmi. Viss ir skaidri un profesionāli, un galvenais par saprātīgu cenu!
Pateicoties Jums, mēs faktiski paveicām neiespējamo, noformējām visus dokumentus zemesgrāmatā un varējām noformēt dāvinājuma līgumu.
Mēs ar vectēvu esam Jums ārkārtīgi pateicīgi.
Ja man kādreiz vēlreiz būs vajadzīgs arhitekts Latvijā vai maniem draugiem - mēs tikai pie Jums!

Mūsu darbi

Mūsu projekti ietver gan individuālos jeb privātos projektus – sākot no privātmāju risinājumiem, būvju legalizācijām un fasāžu dizainam, līdz pat dzīvokļa pārplānošanai un dažādām 3D vizualizācijām, gan arī izstrādājam sabiedriskos un industriālos projektus kā – daudzdzīvokļu mājas, ofisa un tirdzniecības centrus, autostāvvietas un noliktavu ēkas. Komandas pieredze ļauj sīki izplānot ikviena projekta izmaksas un to nākotnes efektivitāti, jo strādājam ar dažādas sarežģītības projektiem visā Latvijā.

Modern Villa

Transformative Layouts: One Apartment, Three Possibilities

Nature's Retreat: Fachwerk Elegance and Sauna Serenity

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.