Arhitektūra

Mūsu arhitektūras risinājumi pārsteidz ar vieglumu, plašumu un gaismu. Tie ir mūsdienīgi piedāvājumi, kur inovācijas mājās ar modernismu un ekonomisku praktiskumu gatavo projektu ekspluatācijā. Metāls, stikls, koks – izmantojam visu, kas ļauj īstenot pat visdažādākās klienta vēlmes. Esam aizguvuši lielisku un pārbaudītu ārvalstu pieredzi, ko cenšamies ieviest arī mūsu piedāvātajos projektos. Sniedzam konsultācijas arhitektūras risinājumos gan privātos, gan sabiedriskos objektos, sākot no skices līdz pat pilnīgai ēku pārbūvei un būvju legalizācijai.

Atsauksmes

Mums ir svarīga atgriezeniskā saikne ar klientiem, un labas atsauksmes pēc paveiktajiem darbiem ļauj nākotnē vairot potenciālo klientu loku. Tāpēc lepojamies, ka 87% no visiem klientiem nāk tieši no ieteikumiem, kas ļauj spriest par uzņēmuma sasniegto darbu rezultātiem.

Ludmila Didiško
5/5

Es sadarbojos ar uzņēmumu “Volko Engineering“ par dzīvojāmās mājas būvprojekta izstrādi. Projektēšanas darbi bija pabeigti savlaicīgi un kvalitātīvi.
Bija viegli saprasties ar projekta vadītāju, kā arī es velētos uzsvērt to, ka uzņēmumā ir pozitīvi un pretimnākoši darbinieki.
Darbinieki ir profesionāli un atbildīgi cilvēki, savus pienākumus izpilda savlaicīgi.

Ruslans un Jeļena
5/5

Vladimirs Volkovs, liels paldies par mūsu topošās mājas projektu! Vladimirs darbu veica ļoti kvalitatīvi un ātri, vienmēr bija uz saziņas ar mums. Sniedza daudz noderīgu praktisku padomu būvniecībā un materiālu izvēlē. Paldies par jūsu labo darbu. Ar prieku ieteiksim draugiem un paziņām.
Ar cieņu, Ruslans un Jeļena.
P.S. palīdzēja paveikt neiespējamo - realizēt projektu applūstošajā teritorijā!

Jānis Berķis (SIA ITED)
5/5

Sākotnēji tika izvēlēts sadarboties ar šo uzņēmumu, jo bija zināms, ka tas pielieto jaunākās tehnoloģijas, lai izstrādātu informāciju par ēku. Šīs tehnoloģijas pasūtītājam šauj daudz precīzāk kontrolēt savas vēlmes, piemēram, pārlūkojot ēkas veidolu trijās dimensijās, kā arī pielietojot virtuālo realitāti. Piesaistītie speciālisti profesionāli reaģēja uz uzdotajiem jautājumiem un iekļāva pasūtītāja vēlmes.
Virtuālā realitāte ļāva pārlūkot iecerēto ēku pilnīgi citā veidā, kurš nav salīdzināms, piemēram, ar 2D rasējumiem vai vienkārši 3D modeli. Galvenā atšķirība ir telpiskuma izjūta, kas ļauj saprast, piemēram, vai skapis nav par mazu. Uzskatu šo par neatņemamu mūsdienīgas projektēšanas sastāvdaļu

Inese Riše
5/5

Pateicos par ilgstošu sadarbību ar firmu “Volko Engineering”. Vairāku projektu sadarbība deva patiesu izpratni par to, ka uzņēmumā strādā savas jomas īstie SPECIĀLISTI !
Skaidra uzdevumu izpratne, darba gaitā radušos jautājumu risināšana, ka rezultāta ir auglīga sadarbība.Veikto darbu apjoms ir iespaidīgs savā mērogā. Paldies arhitektam, kura vadīja projektu un uznēmuma vadītajam par pastāvīgu dalību šajā projektā.

Mūsu darbi

Mūsu projekti ietver gan individuālos jeb privātos projektus – sākot no privātmāju risinājumiem, būvju legalizācijām un fasāžu dizainam, līdz pat dzīvokļa pārplānošanai un dažādām 3D vizualizācijām, gan arī izstrādājam sabiedriskos un industriālos projektus kā – daudzdzīvokļu mājas, ofisa un tirdzniecības centrus, autostāvvietas un noliktavu ēkas. Komandas pieredze ļauj sīki izplānot ikviena projekta izmaksas un to nākotnes efektivitāti, jo strādājam ar dažādas sarežģītības projektiem visā Latvijā.

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.