Mūsu projekti

Mūsu projekti ietver gan individuālos jeb privātos projektus, kā piemēram privātmāju risinājumus, gan arī izstrādājam sabiedriskos un industriālos.

PRIVĀTMĀJAS

Modern Villa Cyprus

Wood Frame construction

Transformative Layouts: One Apartment, Three Possibilities

Nature's Retreat: Fachwerk Elegance and Sauna Serenity

Starptautiskās konkurētspējas veicināšana
2022.gada 7.jūlijā SIA ” Volko Engineering” ir noslēgusi ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru ( LIAA) līgumu SKV-L-2022/323 no attīstības fonda projekta “Starptautiskās konkurētspējas veicināšanu nr. 3.2.1.2./16/I/001”. Vienošanās paredz palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju piedāvājot Zviedrijas tirgum projektēšanas un Virtuālās realitātes pakalpojumus.
Projekta mērķis ir veicināt SIA “Volko Engineering” konkurētspējas paaugstināšanu attīstoties uz ārzemju eksporta tirgiem, tādiem kā, Zviedrija, Norvēģija un Somija, izmantojot zvanu centra pakalpojumus. Tā kā SIA “Volko Engineering” ir ieviesis savā ikdienas projektēšanas procesā Virtuālo realitāti, kas ļauj padarīt uzņēmumu par inovatīvāko projektēšanas biroju privātmāju sektorā Latvijā, tādejādi veicinot inovāciju un tās pakalpojuma realizāciju.

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.