Inženiertehniskie risinājumi

Projektu izstrādes gaitā mēs piedāvajam inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, kas dzīvo līdzi laikam un ir aktuāli gan šodien, gan arī būs neaizvietojami  nākotnē ērtai ēku un būvju ekonomiskai ekspluatācijai.  

Atbilstošu inženiertehnisko risinājumu izstrāde un realizācija ir kā panākumu atslēga turpmākās dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tā kā mūsu izstrādātie projekti ir skatāmi arī 3D vidē, tas pasūtītajam sniedz iespēju labāk izprast projektēšanas gaitu, kā arī samazina kļūdu iespējamību līdz minimumam. Tādā veidā jums ir iespēja ietaupīt līdz pat 20% būvniecības izmaksu.

Atsauksmes

Mums ir svarīga atgriezeniskā saikne ar klientiem, un labas atsauksmes pēc paveiktajiem darbiem ļauj nākotnē vairot potenciālo klientu loku. Tāpēc lepojamies, ka 87% no visiem klientiem nāk tieši no ieteikumiem, kas ļauj spriest par uzņēmuma sasniegto darbu rezultātiem.

Igors
5/5

Varu rekomendēt sadarbībai Vladimira komandu!
Darbs ritēja raiti, kompetenti arhitekti vienmēr piedāvāja vairākus risinājumu variantus lai realizēt klienta vēlmes.
Projekts tika pabeigts laikā!
Svarīgs aspekts - visas skaņošanas ar būvvaldi, būvatļaujas saņemšana un jaunbūves nodošanas ekspluatācijā, tika veiktas ātri un efektīvi, atrisinot visas aizķeršanās klienta vietā.

Austra Grīnberga (Aver Brokerage)
5/5

Līdz šim ir izveidojusies lieliska sadarbība ar Volko Engineering jau vairākos projektos. Vienmēr ir ātra reakcija un pasūtījumu izpildījums iet bez aizķeršanās. Patīkami, ka varu uzticēties jūsu profesionalitātei!

Katerina un Andrejs
5/5

Mums ir ļoti paveicies strādāt ar Vladimiru un viņa komandu Volko Engineering!
Sākumā, kad nolēmām būvēt savu māju, griezāmies citā, vietējā arhitektu birojā, lai to projektētu, taču sastapāmies ar demotivētiem darbiniekiem, kuri nebija ieinteresēti jaunos pasūtītājos, un nācās “dzīt uz priekšu” pat sākotnējā posmā, kas mūs absolūti neapmierināja. Pēc tam, pēc atsauksmēm, atradām Vladimira kontaktu, kam esam neizsakāmi priecīgi. Visi darbi tika veikti ātri, pārskatāmi, ērti, viss tika atrisināts attālināti, pēc iespējas ātrāk un par adekvātu naudu! Iesakām sazināties ar arhitektu Vladimiru VolkoEngineering. Un nākotnē būsim priecīgi sadarboties arī citos projektos.

Modris Laicāns (SIA “Capo” valdes loceklis)
5/5

SIA “Capo” uzticami un stabili sadarbojas ar SIA “Volko Engineering” kopš 2017.gada .
Ar līdzšinējo sadarbību esam apmierināti un gandarīti. SIA “Volko Engineering” sagatavotie projekti ir kvalitatīvi un atbilst energoefektivitātes standartu prasībām. Pozitīvi, ka SIA “Volko Engineering” darbinieki ir profesionāli un atsaucīgi.
SIA “Capo” sadarbības laikā ir veikusi SIA “Volko Engineering” izstrādāto projektu energoefektivitātes novērtējumus un apstiprina komandas profesionālo kompetenci ēku energoefektivitātes jomā ar vēlmi izzināt aktuālās tendences.
Paldies par profesionālo sadarbību!

Mūsu darbi

Mūsu projekti ietver gan individuālos jeb privātos projektus – sākot no privātmāju risinājumiem, būvju legalizācijām un fasāžu dizainam, līdz pat dzīvokļa pārplānošanai un dažādām 3D vizualizācijām, gan arī izstrādājam sabiedriskos un industriālos projektus kā – daudzdzīvokļu mājas, ofisa un tirdzniecības centrus, autostāvvietas un noliktavu ēkas. Komandas pieredze ļauj sīki izplānot ikviena projekta izmaksas un to nākotnes efektivitāti, jo strādājam ar dažādas sarežģītības projektiem visā Latvijā.

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.