Virtuālā realitāte

Ziniet, ka 100% mūsu klienti pēc Virtuālās Privātmājas tūres veic izmaiņas projektā? Ko tas nozīmē? Viņi to vairs nedarīs būvniecībā, viņi taupīs nervus un naudu! Mēs spējam uzburt un ļaujam sajust Jūsu būvi neinvestējot ne centa būvniecībā. Emocijas un sajūtas ir fantastiskas, palīdz momentā pieņemt svarīgākos lēmumus un straujiem soļiem virzīties uz priekšu.

Šodiena bez 3D vizualizācijas un ielūkošanās savā nākotnes mājoklī, ofisā vai citā telpā ir neiedomājama. Tā ir kļuvusi par normālu praksi visos mūsdienīgos arhitektu birojos. Inovatīva 3D projektēšana un video prezentācijas, ļauj „izstaigāt” nākotnes māju vēl pirms tā ir uzbūvēta.

Arhitektūra

Mūsu arhitektūras risinājumi pārsteidz ar vieglumu, plašumu un gaismu. Tie ir mūsdienīgi piedāvājumi, kur inovācijas mijās ar modernismu un ekonomisku praktiskumu gatavo projektu ekspluatācijā. Metāls, stikls, koks – izmantojam visu, kas ļauj īstenot pat visdažādākās klienta vēlmes. Esam aizguvuši lielisku un pārbaudītu ārvalstu pieredzi, ko cenšamies ieviest arī mūsu piedāvātajos projektos. Sniedzam konsultācijas arhitektūras risinājumos gan privātos, gan sabiedriskos objektos, sākot no skices līdz pat pilnīgai ēku pārbūvei un būvju legalizācijai.

Būvkonstrukcijas

Mēs cītīgi sekojam visiem aktuālākajiem būvnormatīviem un ar to saistītām izmaiņām likumdošanā. Mēs saprotam, cik svarīgi ir ievērot visas valstī noteiktās prasības, lai ēkas un būves būtu drošas un ilgmūžīgas to ekspluatācijā. Piedāvājam gan vienkāršus, gan sarežģītus un modernus būvkonstrukciju risinājumus, taču paralēli tam sekojam līdzi, lai tie ir droši un stabili.
Būvkonstrukciju kvalitāte ir svarīga ikvienam objektam, jo tā mēs atbildam par jūsu dzīvību un savu paveikto darbu. Tā ir mūsu atbildība pret jums!

Inženiertehniskie risinājumi

Projektu izstrādes gaitā mēs piedāvajam inovatīvus inženiertehniskos risinājumus, kas dzīvo līdzi laikam un ir aktuāli gan šodien, gan arī būs neaizvietojami  nākotnē ērtai ēku un būvju ekonomiskai ekspluatācijai.  

Atbilstošu inženiertehnisko risinājumu izstrāde un realizācija ir kā panākumu atslēga turpmākās dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tā kā mūsu izstrādātie projekti ir skatāmi arī 3D vidē, tas pasūtītajam sniedz iespēju labāk izprast projektēšanas gaitu, kā arī samazina kļūdu iespējamību līdz minimumam. Tādā veidā jums ir iespēja ietaupīt līdz pat 20% būvniecības izmaksu.

Sazināties ar mums

Mēs priecājamies par katru Jūsu ienākošo zvanu vai e-pastu, uz kuru esam gatavi sniegt atbildi pēc iespējas ātrāk.